Pufy dla Ciebie – sprawdź 5 najpopularniejszych modeli!

puf

Pufy, jak i inne meble, oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji muszą również elegancko wyglądać. Takim przykładem jest pufa Bling Velvet w stylu minimalistycznym, który dzięki prostocie i elegancji A może szukasz wygody? W takim razie sprawdź koniecznie pufy worki.

Nowoczesne pufy dopasowane do wnętrza

Pufa 1 – nowoczesna pufa do salonu

Nie lubisz tradycyjnych rozwiązań? Znajdź pufy, które będą pasować do Twojego stołu (uwaga – stół nie może w takim wypadku być zbyt wysoki). To propozycja dla odważnych osób, które nie boją się łączyć różnych elementów wnętrza – zarówno pod kątem stylu oraz faktur. Siedzenie na pufie sprzyja zachowaniu prostej postawy.

Pufa 2 – designerska

Designerska wersja pufy niewiele się różni od nowoczesnej, z jedną, małą różnicą – są odważniejsze jeśli chodzi o połączenia materiałów, kolorów i faktur. Za designerskie pufy możemy uznawać pufy o kształcie jeża z doszytymi kolorowymi kulkami, lub pufę z siedziskiem w postaci kilku wałków. Taki mebel będzie ozdobą każdego mieszkanie o designerskim charakterze!

Designerskie pufy dopasowane do Twojego charakteru

Pufa 3 – minimalistyczna

Szara tapicerka, drewniane nogi. Prosto i z klasą. Takie właśnie są pufy w stylu minimalistycznym lub skandynawskim. Równie minimalistyczną pufą jest pufa Bling Velvet omawiana na wstępie. Posiada welurową tapicerkę oraz lakierowaną na złoty kolor podstawę. Elegancja oraz doskonała prezencja w jednym!

Pufa 4 – pufa worek

Pufa worek również może być designerska! Na całość wyglądu pufy ma wpływ tylko i wyłącznie materiał z jakiej została wykonana. Pufy worki najczęściej posiadają skórzane lub materiałowe obicia. Wnętrze wypełnione jest specjalnym granulatem lub kulkami ze styropianu. Od ilości wypełnienia zależne jest formowanie pufy do pozycji siedzącej lub leżącej (służącej jak siedzisko). Pufy te szczególnie zalecane są kobietom w ciąży, seniorom, osobom pracującym długo w pozycji siedzącej.

Pufy są wygodne!

Pufa 5 – pufa do domowego biura

Czujesz się zmęczony i masz ochotę chwilę odpocząć? Usiądź wygodnie na krześle i połóż nogi na pufie. Pamiętaj, że nogi podczas kilkugodzinnego siedzenia również potrzebują odpoczynku. Pufy dzięki swojej wysokości idealnie nadają się jako podnóżki, które na dodatek wyglądają stylowo!