Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi

jak sobie radzić z wampirami energetycznymi

Wampiry energetyczne, to doprawdy toksyczni ludzie. Odbierają siłę życiową, osłabiają naszą aurę, wysysają energię, otumaniają, zabierają poczucie szczęścia, a w zamian przerzucają na nas wszystko, co najgorsze, jak choćby: smutek, lęk czy bezsilność. 

Człowiek jest energią

Każdy z nas jest energią i każdy z nas, każdego dnia, stykając się z innymi ludźmi wchodzi w obce pola energetyczne. Nie wszystkie z nich będą dla nas dobre. Jeśli napotkamy na swojej drodze toksycznych ludzi, bezwiednie pochłoniemy ich destrukcyjne myślenie, negatywne uczucia i całe wysypisko innych nieczystości. Aż w końcu nasza aura zacznie przypominać śmietnisko. A my sami zaczniemy przyciągać całe serie pechowych zdarzeń, a nawet choroby. 

Co powinniśmy zrobić?

Najprostszym sposobem jest oczyszczenie energetyczne aury. Sami śmiało możemy zrobić to w domu. Oto kilka sposobów: 

  1. Białe świece – pozwól żeby świeca spaliła się do końca a następnie zakop ją w ziemi.
  2. Kadzidełka – dopuść do rozlania się zapachu po całym domu, dzięki czemu zmieni się energetyka mieszkania i samych mieszkańców.
  3. Sól – nasyp do wanny trochę soli z zamiarem oczyszczenia aury, a następnie pogrążaj się w wodzie lub natrzyj skórę solą pod prysznicem, a później ją zmyj.
  4. Amulety – noś je zawsze przy sobie, nie zapominając o ich, co tygodniowym oczyszczeniu. 

Jak się ochronić przed wampirem energetycznym?

1. Jeśli to możliwe postaraj się odciąć od toksycznych ludzi. Nie pozwól żeby dłużej pochłaniali twoją energię. 

2. Oczyszczaj swoją energię regularnie żeby pozbyć się negatywnych wpływów otoczenia. Kilka sposobów opisałam powyżej. 

3. Szałwia biała pomoże ci oczyścić się ze złej energii, przerwie nić połączenia między tobą a toksycznymi ludźmi, odseparuje od potencjalnych wampirów krążących wokół ciebie, a także oczyści dom z negatywnych wibracji. Wystarczy podpalić ususzoną szałwię, ugasić płomień, a następnie za pomocą dymu odkadzić siebie, innych domowników bądź mieszkanie. 

4. Przed każdym wyjściem z domu, wyobraź sobie, że znajdujesz się w bańce ochronnej, która odgradza cię od zła i złych wpływów innych ludzi. 

5. Medytacja lub modlitwa. 

6. Nie wdawaj się w dyskusje, które prowadzą do kłótni, unikaj prowokacji i silnych, negatywnych emocji. 

7. Jeśli twoje samopoczucie znacznie się pogarsza w towarzystwie konkretnej osoby, przerwij tę znajomość jak najszybciej.